Pages in topic:   < [1 2 3 4 5 6 7 8 9 10] >
Powwow: Warszawa - Poland

This discussion belongs to Powwows » "Powwow: Warszawa - Poland".
You can see the powwows page and participate in this discussion from there.

Himawari
Himawari  Identity Verified
Poland
Local time: 18:16
English to Polish
+ ...
A może potluck? Mar 24, 2005

Hm..., może by zrobić tak, że kto ma czas i ochotę i możliwości, coś by przyniósł...? Ja mogłabym upiec ciasto na przykład i przywieźć jakieś wino. Trochę by było z tym zachodu, ale za to ciekawie

 
Agnieszka Hamann
Agnieszka Hamann
Poland
Local time: 18:16
English to Polish
+ ...
Ok. Wilsona zwizytowane Mar 24, 2005

Otó¿ wygl¹da to tak: bardzo sympatyczny, kameralny i goœcinny lokalik. Wyremontowany, ale jeszcze nie otwarty, wiêc nie ma wyszynku i mo¿na to zorganizowaæ tak, jak proponuje Himawari. Czyli kupujemy, co lubimy (piwo, wino itp) oraz przynosimy ze sob¹ dodatki (czyli wy¿erkê). Jest salka ze sto³em i kanapami, bar z wysokimi sto³kami oraz sala ze œcian¹, na której w³aœciciel powiesi nam ekran i postawi rzutnik, do którego mo¿emy pod³¹czyæ swoje kompy. Ew. mo¿na równie¿ pot... See more
Otó¿ wygl¹da to tak: bardzo sympatyczny, kameralny i goœcinny lokalik. Wyremontowany, ale jeszcze nie otwarty, wiêc nie ma wyszynku i mo¿na to zorganizowaæ tak, jak proponuje Himawari. Czyli kupujemy, co lubimy (piwo, wino itp) oraz przynosimy ze sob¹ dodatki (czyli wy¿erkê). Jest salka ze sto³em i kanapami, bar z wysokimi sto³kami oraz sala ze œcian¹, na której w³aœciciel powiesi nam ekran i postawi rzutnik, do którego mo¿emy pod³¹czyæ swoje kompy. Ew. mo¿na równie¿ potañczyæ. Poniewa¿ wyszynk w³asny, to trzeba siê zrzuciæ na tzw. "wynajêcie sali" (uzgodniona suma 200 z³). Do jutra czekam na wnioski, zapytania i ew. protesty lub wyrazy zgody. Jutro po po³udniu podejmê decyzjê, a na razie nie zdradzam, do którego miejsca moje serce sie chyli, bo chcê najpierw Wasze opinie us³yszeæ.Collapse


 
Jerzy Czopik
Jerzy Czopik  Identity Verified
Germany
Local time: 18:16
Member (2003)
Polish to German
+ ...
Ja siê dopasujê do wszystkiego Mar 24, 2005

a przy partycypacji co najmniej 10 ProZan wychodzi dwie dychy od twarzy za salê, co œmiem uwa¿aæ za absolutnie do przyjêcia

 
lim0nka
lim0nka  Identity Verified
United Kingdom
Local time: 17:16
English to Polish
a gdzie ³atwiej zaparkowaæ? Mar 24, 2005

bo myœlê, ¿e to te¿ nie jest bez znaczenia

 
lim0nka
lim0nka  Identity Verified
United Kingdom
Local time: 17:16
English to Polish
Stasek, Mar 24, 2005

nie przyjedziesz "ze wzglêdu na obsadê z grupy" czy jest ci przykro "ze wzglêdu na obsadê z grupy"? sprecyzuj

 
SATRO
SATRO  Identity Verified
Poland
Local time: 18:16
German to Polish
+ ...
Dear Lim0nchen :) Mar 24, 2005

A jak myœlisz:
a) nie przyjhadê, bo Was wszystkich nie znoszê.
b) nie przyjadê i jest mi przykro, zw³aszcza, ¿e na PW bêd¹ osoby z grupy DE, których jeszcze nie znam, a bardzo bym chcia³ poznaæ...

Dla u³atwienia podam, ¿e Bardzo luBiê literê B, Bo zaczyna siê na ni¹ wiele fajnych s³ów, jak np. Biwo, Babawa, Bim0nka (nawet Jerzy dziwnym trafem nazwywa siê Bzopik, a Andy Bejman):(:(
... See more
A jak myœlisz:
a) nie przyjhadê, bo Was wszystkich nie znoszê.
b) nie przyjadê i jest mi przykro, zw³aszcza, ¿e na PW bêd¹ osoby z grupy DE, których jeszcze nie znam, a bardzo bym chcia³ poznaæ...

Dla u³atwienia podam, ¿e Bardzo luBiê literê B, Bo zaczyna siê na ni¹ wiele fajnych s³ów, jak np. Biwo, Babawa, Bim0nka (nawet Jerzy dziwnym trafem nazwywa siê Bzopik, a Andy Bejman):(:(

Nie mogê, i na serio, jest mi z tego powodu baaaaaardzo przykro i smutno...

Bawcie siê dobrze (jeœli to beze mnie wogóle mo¿liwe:):))

Pozdrówka Stasek z ProZnania
Collapse


 
Agnieszka Hamann
Agnieszka Hamann
Poland
Local time: 18:16
English to Polish
+ ...
Parkowanie Mar 25, 2005

Niestety obok obu lokali warunki parkowania s¹ umiarkowanie atrakcyjne. Jak by³am ogl¹daæ, to gdzies sie upchnê³am, ale ogromniastych parkingów nie by³o. Chyba ¿e zamkniêta ulica S³owackiego daje takie mo¿liwoœci... Nie wiem, od drugiej strony podjecha³am.

 
Agnieszka Hayward (X)
Agnieszka Hayward (X)
Poland
Local time: 18:16
German to Polish
+ ...
zgrzybia³oœæ ma jest bezgraniczna Mar 25, 2005

...byæ mo¿e tak w³aœnie o mnie pomyslicie, ale optujê tym razem za pa³a³am w miejscu wyszynkowo licencjonowanym.

Domagam siê ciep³ej herbatki i/ lub ciep³ej zupki, a termosik mam tylko jeden ;o)

Potlaka proponujê przenieœæ na czas upalny. Co Wy na to?


 
Himawari
Himawari  Identity Verified
Poland
Local time: 18:16
English to Polish
+ ...
dwa w jednym czyli ani jedno, ani drugie... Mar 25, 2005

ja tez wole byc elegancko obsluzona i miec wszystko przyniesione, for siur... Caly czas mi jednak chodzi po glowie, ze jak bedziemy chcieli w prawidlowej restauracji polaczyc przyjemne z pozytecznym, to sie skonczy na przyjemnym. A mnie sie marzy, ze mnie komputerowo i CATsowo uswiadomieni Prozacy oswieca co nieco podczas Powwowu. Wiec jesli Primavera umozliwi burze mozgow, to znakomicie. Bo mozna jeszcze zrobic tak (tylko nie krzyczcie na mnie...), ze zebrac sie w lokalu czesciowo legalnym, zro... See more
ja tez wole byc elegancko obsluzona i miec wszystko przyniesione, for siur... Caly czas mi jednak chodzi po glowie, ze jak bedziemy chcieli w prawidlowej restauracji polaczyc przyjemne z pozytecznym, to sie skonczy na przyjemnym. A mnie sie marzy, ze mnie komputerowo i CATsowo uswiadomieni Prozacy oswieca co nieco podczas Powwowu. Wiec jesli Primavera umozliwi burze mozgow, to znakomicie. Bo mozna jeszcze zrobic tak (tylko nie krzyczcie na mnie...), ze zebrac sie w lokalu czesciowo legalnym, zrobic tam "workshop", a potem sie przeniesc do Primavery na czesc towarzyska, o ile to nie jest zbyt daleko...
E.
Collapse


 
Araksia Sarkisian
Araksia Sarkisian  Identity Verified
Poland
Local time: 18:16
Armenian to Polish
+ ...
Info dla Agnieszki Hamann: Mar 25, 2005

W Galerii Mokotów jest bardzo dobra restauracja "Jeff's". Proszê wzi¹æ pod uwagê:
ceny, parking, prof. obsluga, "Happy hours" (dla niewtajemniczonych: podwójne napoje w cenie jednego), super dojazd z centralnego i nie tylko, s¹ dobrze zorganizowani co do imprez "firmowych". Wczoraj, po zakupach, spêdziliœmy tam bardzo mi³y czas i pod k¹tem ew. pa³³a³u sprawdzi³am wszystko i nawet porozmawia³am z menedzerem!

Jedyny minus: rzutnik i ekran musimy sami przynieϾ
... See more
W Galerii Mokotów jest bardzo dobra restauracja "Jeff's". Proszê wzi¹æ pod uwagê:
ceny, parking, prof. obsluga, "Happy hours" (dla niewtajemniczonych: podwójne napoje w cenie jednego), super dojazd z centralnego i nie tylko, s¹ dobrze zorganizowani co do imprez "firmowych". Wczoraj, po zakupach, spêdziliœmy tam bardzo mi³y czas i pod k¹tem ew. pa³³a³u sprawdzi³am wszystko i nawet porozmawia³am z menedzerem!

Jedyny minus: rzutnik i ekran musimy sami przynieœæ ze sob¹, tyle!

www.galeriamokotów.pl
Collapse


 
Araksia Sarkisian
Araksia Sarkisian  Identity Verified
Poland
Local time: 18:16
Armenian to Polish
+ ...
Info not only for Agnieszka...:) Mar 25, 2005

Jeff's Amerykañska Restauracja. Kuchnia Tex, Mex. Happy Hours od 15 - 18 od poniedzia³ku do czwartku. Muzyka na ¿ywo. Organizacja imprez firmowych.
Tel:5413490


 
Agnieszka Hayward (X)
Agnieszka Hayward (X)
Poland
Local time: 18:16
German to Polish
+ ...
dla mnie bomba Mar 25, 2005

ale czy Zoliborzanie sie zgodza? I czy nie za pozno na zmiane planow? Nie wiem.

Galerie M mam bliziutko (15 minut samochodzikiem), no i parking przyjemny. Jeffs jest super, pod warunkiem, ze nie wpadniecie na pomysl zamowienia lososia... Podaja w sosie do pieczeni! TFU. Poza tym knajpka OK.


 
Macieq
Macieq  Identity Verified
Local time: 18:16
English to Polish
Mili, b³agam... Mar 26, 2005

... koniec tego przechwalania siê znajomoœci¹ knajp. Agnieszko, obie wytypowane s¹ super, choæ bardziej mi siê podoba Wilson, bo nikt nam tam nie przeszkodzi, nie wygoni po pó³nocy i - LBNL - choæ bywa³em ju¿ w knajpach zamkniêtych, to jeszcze nie by³em w knajpie nieotwartej...

 
Magda Dziadosz
Magda Dziadosz  Identity Verified
Poland
Local time: 18:16
Member (2004)
English to Polish
+ ...
Tak jest, to w koñcu pa³³al board, Mar 26, 2005

a nie katalog knajp warszawskich. Ja mogê zrobiæ michê sa³atki. No i zrzutka na skrzynkê piwa tudzie¿ napojów alternatywnych te¿ chyba jest mo¿liwa, nie?

 
lim0nka
lim0nka  Identity Verified
United Kingdom
Local time: 17:16
English to Polish
jeœli przy Wilsonie, Mar 26, 2005

to proponujê, ¿eby ka¿dy coœ przyniós³, bo raczej trudno bêdzie zrobiæ wczeœniej zrzutkê na napoje;
no i przyda³yby siê jakieœ plastikowe kubeczki, talerzyki i sztuæce, jeœli maj¹ byæ sa³atki, a nie tylko pizza i kurczak na wynos


 
Pages in topic:   < [1 2 3 4 5 6 7 8 9 10] >


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Lucia Leszinsky[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

Powwow: Warszawa - Poland






Trados Studio 2022 Freelance
The leading translation software used by over 270,000 translators.

Designed with your feedback in mind, Trados Studio 2022 delivers an unrivalled, powerful desktop and cloud solution, empowering you to work in the most efficient and cost-effective way.

More info »
TM-Town
Manage your TMs and Terms ... and boost your translation business

Are you ready for something fresh in the industry? TM-Town is a unique new site for you -- the freelance translator -- to store, manage and share translation memories (TMs) and glossaries...and potentially meet new clients on the basis of your prior work.

More info »