Pages in topic:   < [1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12] >
Powwow: Poznan - Poland

This discussion belongs to Powwows » "Powwow: Poznan - Poland".
You can see the powwows page and participate in this discussion from there.

SATRO
SATRO  Identity Verified
Poland
Local time: 22:52
German to Polish
+ ...
¯eby by³o jasne... Jul 2, 2004

NIE WYBIERAM SIÊ TYLKO DO BROWARU!! Na samym pa³³ale trochê Was zamierzam ponudziæ swoj¹ skromn¹ osob¹

 
Maria Schneider
Maria Schneider  Identity Verified
Poland
Local time: 22:52
Member (2004)
French to Polish
+ ...
Browar Jul 2, 2004

Bêdê)

 
mariamik
mariamik
Local time: 22:52
German to Polish
+ ...
Browar Jul 2, 2004

Niestety nie bêdê w browarze, dotrê póŸniej

 
Maria Schneider
Maria Schneider  Identity Verified
Poland
Local time: 22:52
Member (2004)
French to Polish
+ ...
plusy pa³a³u Jul 2, 2004

LimOnko, Joasiu... w³asnie na wasz± cze¶æ skosilam dzunglê w ogrodzie...w³±czy³am podlewanie, ale chyba to dyssypacja energii bo chyba zaraz bêdzie burza ... Banda m³odzie¿y (okres ochronny bo egzaminy) pojecha³a na Shreka i przy ca³ym zamieszaniu pies uciek³ z domu... Mo¿e nie wróci do niedzieli??? Koty spokojnie ¶pi± na drukarkach... Spokój i cisza....

 
SATRO
SATRO  Identity Verified
Poland
Local time: 22:52
German to Polish
+ ...
A szynszyla?? Jul 2, 2004

Buszuje w gara¿u??

 
Maria Schneider
Maria Schneider  Identity Verified
Poland
Local time: 22:52
Member (2004)
French to Polish
+ ...
Szynszyla niestety nas opuscila... Jul 2, 2004

...w wyniku zatrucia pokarmowego rok temu... stan zwierzyñca na dzien dzisiejszy: Ronin 2 letni blablador (25% labrador, 25%sznaucer 50% ojciec nieznany, ale z dobrej rodziny bo do Jacka Kaczmarskiego, st±d bardzo muzykalny), kotka Moria vel Chaos, i 4 ma³e kotki po tragicznie zmar³ej Hator, 4 szczurki i Crawley, Warszawiak wraz ze swym panem na wakacjach w Poznaniu....Dla pocieszenia osób nieswiadomych do koñca podjêtej decyzji: ¶rednia latoro¶l uwa¿a,¿e mamie wolna chata od czasu do... See more
...w wyniku zatrucia pokarmowego rok temu... stan zwierzyñca na dzien dzisiejszy: Ronin 2 letni blablador (25% labrador, 25%sznaucer 50% ojciec nieznany, ale z dobrej rodziny bo do Jacka Kaczmarskiego, st±d bardzo muzykalny), kotka Moria vel Chaos, i 4 ma³e kotki po tragicznie zmar³ej Hator, 4 szczurki i Crawley, Warszawiak wraz ze swym panem na wakacjach w Poznaniu....Dla pocieszenia osób nieswiadomych do koñca podjêtej decyzji: ¶rednia latoro¶l uwa¿a,¿e mamie wolna chata od czasu do czasu siê nale¿y tak wiêc ja z psem i Mori± mogê zamkn±æ siê w jednym pokoju, Leslie z Crawleyem zamykaj± siê w biurze, ma³e koty i szczury nie wychodz± z pokoju ich pani... pozostaj± dwia pokoje wolne od inwentarza i salon, te¿ w miarê bezpieczny....Na dodatek mimo tego, ze tydzien temu zagniê³a moja ekipa remontowa i na ca³ej jednej kondygnacji nie by³o drzwi uda³o siê ¶ci±gn±æ górala do zadañ specjalnych i na nowo s± 3 ³azienki daj±ce siê zamykaæ...Z kazdym dniem jestem bardziej optymistk±... Weekend bez pracy i podobno budowlañcy siê odnalezli, podobno nie przepili zaliczki na materia³y i mo¿e od poniedzia³ku mam szansê na dalszy bezstresowy remont.... Zycie jest piêkne!!!!!Collapse


 
Maria Schneider
Maria Schneider  Identity Verified
Poland
Local time: 22:52
Member (2004)
French to Polish
+ ...
post scriptum Jul 2, 2004

Kinga, która postara siê do³±czyæ do nas na pa³³a³, zadeklarowa³a mo¿liwo¶æ przenocowania u siebie 1 osoby, bez futrzaków, nie pali...i ma bardzo du¿e ³ó¿ko...

 
Stanislaw Kulikowski
Stanislaw Kulikowski  Identity Verified
Poland
Local time: 22:52
English to Polish
+ ...
Hmmmm.... du¿e ³ó¿ko? Jul 2, 2004

U mnie stoi stodo³a 2,00 x 1,80. Mo¿na spaæ wzd³u¿ i w poprzek.

 
Maria Schneider
Maria Schneider  Identity Verified
Poland
Local time: 22:52
Member (2004)
French to Polish
+ ...
Staszku Jul 2, 2004

masz iluzje, i Kinga i ja mamy 2m x 2m LimOnko - to bêdzie Twoje!!!Chyba ze boisz siê takiej przestrzeni i poprosisz kogo¶, aby ci towarzyszy³....

 
Stanislaw Kulikowski
Stanislaw Kulikowski  Identity Verified
Poland
Local time: 22:52
English to Polish
+ ...
Przegra³em w przedbiegach! Jul 2, 2004

G³upie 20 cm! A mówi¹, ¿e wielkoœæ nie ma znaczenia!

 
Maria Schneider
Maria Schneider  Identity Verified
Poland
Local time: 22:52
Member (2004)
French to Polish
+ ...
wielko¶æ nie ma znaczenia Jul 2, 2004

Jest podobno taki komentarz na pytanie co siê bardziej liczy technika czy wielko¶æ...ale to stary dowcip i wszyscy znaj± odpowiedz

 
Stanislaw Kulikowski
Stanislaw Kulikowski  Identity Verified
Poland
Local time: 22:52
English to Polish
+ ...
Nie znam! Jul 2, 2004

Powinienem?

 
Maria Schneider
Maria Schneider  Identity Verified
Poland
Local time: 22:52
Member (2004)
French to Polish
+ ...
Prognoza pogody itd. Jul 2, 2004

To mój pierwszy pa³³a³ i nie wiem jakie s± zwyczaje, ale ju¿ siê rozochoci³am perpektyw± weekendu bez pracy... a mo¿e s± chêtni na grilla w niedzielê??? stare dobre czasy mi siê przypominaj±...je¶li byliby chêtni to jeszcze zd±¿ê wirtualnie zamówiæ browar i padlinkê.... co pa³³a³owcy powiedzieliby na replay'a w niedzielê na Bajkowym? godzina do uzgodnienia??? Na pewno Staszek K. zna przepowiednie pogodowe....

 
Maria Schneider
Maria Schneider  Identity Verified
Poland
Local time: 22:52
Member (2004)
French to Polish
+ ...
Staszku K. Jul 2, 2004

bojê siê o cenzurê ProZ... opowiem Pod Anio³em...

 
lim0nka
lim0nka  Identity Verified
United Kingdom
Local time: 21:52
English to Polish
Osetta, nie kuœ, Jul 2, 2004

bo jeszcze ci syna zba³amucê

 
Pages in topic:   < [1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12] >


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Lucia Leszinsky[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

Powwow: Poznan - Poland






TM-Town
Manage your TMs and Terms ... and boost your translation business

Are you ready for something fresh in the industry? TM-Town is a unique new site for you -- the freelance translator -- to store, manage and share translation memories (TMs) and glossaries...and potentially meet new clients on the basis of your prior work.

More info »
CafeTran Espresso
You've never met a CAT tool this clever!

Translate faster & easier, using a sophisticated CAT tool built by a translator / developer. Accept jobs from clients who use Trados, MemoQ, Wordfast & major CAT tools. Download and start using CafeTran Espresso -- for free

Buy now! »